PRODUKTY STWORZONE Z PASJĄ !

O Nas

Loffme to marka, która powstała na bazie naszych osobistych doświadczeń ze skórą wrażliwą, nadreaktywną i atopową. Po latach poszukiwań delikatnych, a także niedrażniących produktów do codziennego stosowania w kosmetyce i higienie intymnej – znaleźliśmy rozwiązanie. Pragniemy się nim podzielić ze wszystkimi, których skóra potrzebuje wyjątkowego traktowania.

Polecanie produktów hypoalergicznych

to ogromna odpowiedzialność, dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań aby produkt powstał z materiału sklasyfikowanego jako hypoalergiczny.
Produkty Loffme tworzone są przez kobietę i głównie dla kobiet w pełnym zrozumieniu ich potrzeb, komfortu i bezpieczeństwa. Poprzez wielorazowe produkty chcemy pokazać kobietom, że to właśnie w nas jest moc i to właśnie my możemy zadbać o dobro naszej planety przy zachowaniu maksymalnego komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Oczywiście męska, wrażliwa skóra również znajdzie ukojenie podczas stosowania ręczników naszej marki.

Pod marką Loffme

znajdziesz szereg wysoce higienicznych, wielorazowych produktów, które ułatwią Ci codzienne życie, zniwelują reakcje alergiczne skóry i świąd, pozwolą na ograniczenie stosowania kosmetyków i detergentów.
Tajemnica tkwi w materiale, z którego zostały wykonane nasze produkty. Jest to zaawansowany technologicznie, antybakteryjny, barierowy materiał. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom blokuje rozwój grzybów i bakterii. Nie przejmuje zapachów. Nie przepuszcza przez swoje struktury nawet roztoczy kurzu, dlatego polecany jest dla osób z problemami alergicznymi skóry, w tym chorych na Atopowe Zapalenie Skóry (AZS). Jest bezpieczny dla niemowląt i dzieci.
Materiał cechuje duża chłonność i właściwości paro-przepuszczalne, dzięki czemu szybko wysycha, co wpływa na jego higieniczność. Może być stosowany także w wersji chłodzącej podczas wysiłku fizycznego.
Duża wytrzymałość materiału przedłuża jego użytkowanie i pozwala ograniczyć wpływ odpadów na środowisko naturalne.

Certyfikaty potwierdzające antybakteryjne i barierowe właściwości materiału:

1. OEKO-TEX 100 klasa 1 – najwyższa klasa potwierdzająca brak zawartości szkodliwych substancji w materiale, dopuszczony do stosowania w produktach dla niemowląt.
2. ECARF – potwierdzający możliwość stosowania przez osoby z problemami alergicznymi.

Loffme przynosi ulgę podrażnionej skórze i zapobiega kontaktowym reakcjom alergicznym.

Aspektem wielorazowości chcieliśmy również zwrócić uwagę na to, iż jako silne oraz świadome kobiety (i mężczyźni) mamy ogromny wpływ na ograniczenie szkodliwych odpadów w środowisku naturalnym. To pozwoli nam budować nową lepszą przestrzeń wokół siebie”

Zespół Loffme