Maseczki ochronne

Maseczki ochronne

Wielorazowe maseczki higieniczne Loffme wykonane są z materiału barierowego – oddychającego, hipoalergicznego, bezpiecznego dla dzieci, alergików i osób z bardzo wrażliwą skórą. Nasze maski są bezpieczne dla zdrowia, wygodne i przyjemne w dotyku.

Idealne do użytku w pomieszczeniach (sklepach, biurze) oraz do aktywności na świeżym powietrzu i uprawiania sportu, również w upalne dni. Bardzo szybko odprowadzają wilgoć, nie utrudniają oddychania, nie odparzają i nie wzmagają pocenia się pod maską.

Maseczki ochronne Loffme warto stosować w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego oraz w sezonie grypowym. Będą szczególnie przydatne w sytuacji potencjalnego kontaktu z osobami chorymi (miejsca publiczne, transport zbiorowy, szpitale, apteki), a także podczas opieki nad osobami starszymi i z obniżoną odpornością.

Badania francuskiej agencji rządowej (DGA) potwierdziły właściwości filtrujące materiału – dla cząsteczek wielkości 3 μm filtracja jest na poziomie 97,6% co oznacza znaczną ochronę przeciwwirusową.