Loffme – jesteśmy z Wami i dla Was

Loffme – jesteśmy z Wami i dla Was

Rok 2020 miał być wyjątkowy, wypełniony spotkaniami, podróżami za oceany, targami. Chciałyśmy spotykać się z Wami jeszcze częściej niż zwykle. Tymczasem wirus skutecznie udaremnił nasze plany i na kilka miesięcy zamknął nas w czterech ścianach.

Wiemy, że dla wielu Was jest to trudny czas. W obliczu wielu wyzwań, dbanie o siebie jest często na ostatnim miejscu. Absorbują nas dzieci, partnerzy, rodzina. Jesteśmy odizolowane od bliskich i ważnych osób. Nasze przyjaciółki widzimy przez szklany ekran komputera, babcie boją się spędzać czas z wnukami, a popołudnia i wieczory zajmuje nam przerabianie zadanego na zdalnych lekcjach materiału.

Tęsknimy za naszą rutyną, za wakacjami na które miałyśmy pojechać, za swobodą i beztroską, za spontaniczną kawą w kawiarni i weekendem nad Adriatykiem. Boimy się o zdrowie swoje i najbliższych, o pracę i przyszłość. Jesteśmy przygnębione widząc jak w imię bezpieczeństwa ograniczane są nasze prawa.

W tym trudnym czasie pragniemy przypomnieć każdej z nas:

Jesteś silna,
Jesteś piękna,
Jesteś wspaniała.
Jesteś najlepszą wersją siebie.
Jeśli nie dajesz rady, nie bój się prosić o pomoc.  

Jesteśmy z Wami w sieci

W tym trudnym czasie, pomimo wielu przeszkód rozwijamy Loffme jeszcze intensywniej niż zwykle. Kilka tygodni temu miejsce starej strony zajęła zupełnie nowa strona Loffme, z nowoczesną oprawą graficzną oraz funkcjonalnym sklepem. Od marca składając zamówienie możecie korzystać z szybkich płatności oraz nowych, tańszych form dostawy.

Do naszego asortymentu dołączyły nowe produkty – wielorazowe maseczki higieniczne o bardzo wysokim stopniu ochrony przed wirusami, potwierdzonym laboratoryjnie. Nasze ulubione produkty – wielorazowe podpaski i wkładki higieniczne są dostępne w nowych kolorach – między innymi w kolorze szarym o który nie raz pytałyście.

Przed nami nadal wiele istotnych zmian. Już niebawem zaprosimy Was do naszego nowego miejsca w sieci, przywitamy się z Wami na żywo na profilu facebookowym, odpowiemy na pojawiające się pytania i wątpliwości.

Czy spotkamy się na żywo?

Chociaż dzisiaj nie jest to możliwe, mamy wielką nadzieję że pogłoski o drugiej fali epidemii okażą się nieprawdziwe i już we wrześniu będziemy mogły spotkać się z Wami osobiście.

Nieśmiało planujemy naszą obecność na Targach Zero Waste, licząc się z tym, że być może plany tez trzeba będzie zmodyfikować.

  • 25 – 27 września 2020 r. – Targi Zero Waste Warszawa Hala Gwardii
  • 28 – 29 listopada 2020 r. – Targi Zero Waste Warszawa Agora
  • 6 – 7 marca 2021 r. – Targi Zero Waste Kraków Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO

Ściskamy Was wirtualnie <3 <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane *