Dla kogo ręczniki Loffme?

Dla kogo ręczniki Loffme?

Ręczniki Loffme, kąpielowe i fitness to produkty z certyfikowanego materiału. Najważniejszy z certyfikatów naszym zdaniem to ECARF, dzięki któremu produkt został sklasyfikowany, jako hypoalergiczny.

W praktyce oznacza to, że z powodzeniem może być stosowany również przez osoby, których skóra jest obciążana różnymi dermatozami w tym Atopowym Zapaleniem Skóry (AZS) i Łuszczycowym Zapaleniem Skóry (ŁZS). Skóra z takim obciążeniem wymaga systematycznej pielęgnacji przede wszystkim nawilżania, łagodzenia zmian i delikatnego złuszczania.

Ręczniki Loffme mają działanie delikatnie złuszczające i dzięki nim szybciej pozbędziemy się nadmiaru złuszczonego naskórka nie naruszając przy tym warstwy lipidowej skóry. Naskórek, który z siebie wówczas zetrzemy nie zatrzymuje się we włóknach ręcznika Loffme i nie staje się pożywką dla ewentualnych grzybów. W okresie zaostrzenia choroby oprócz środków zalecanych przez wybranego lekarza warto również zadbać o to, aby uszkodzona skóra podczas osuszania nie miała kontaktu z dodatkowymi ogniskami bakterii i grzybów. W ręcznikach, które trzymamy w łazience bardzo często dochodzi do ich namnażania ze względu na lokalizację, a także wilgoć panującą w strukturach materiału.

Ręczniki, które państwu proponujemy wykonane są z materiału szybkoschnącego i barierowego, czyli takiego, w którym nie ma warunków aby rozwinęło się żadne mikro życie i które nie mają tendencji do przetrzymywania nieprzyjemnego zapachu, oraz dzięki którym Wasza skóra będzie zadbana i zdrowsza.

Dodatkowym plusem (oprócz walorów higienicznych) jest też ich niewielka waga oraz grubość, a przy tym wszystkim olbrzymia chłonność i bardzo duża odporność na uszkodzenia spowodowane użytkowaniem i praniem w wysokich temperaturach.

Codzienna pielęgnacja ciała z zastosowaniem ręczników Loffme może być wielofunkcyjna dla każdego domownika – bez ograniczeń wiekowych. Przekonaj się sama!

Zobacz także: Wielorazowy ręcznik do demakijażu – Antibacterial

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane *