Czy wielorazowe podpaski nie ograniczą naszej aktywności fizycznej?

Czy wielorazowe podpaski nie ograniczą naszej aktywności fizycznej?

Podpaska wielorazowa to komfortowe rozwiązanie dla kobiet aktywnych, które nie rezygnują z ruchu podczas menstruacji. W kontakcie z temperaturą ciała podpaski stają się wręcz niewyczuwalne w dobrze dobranej bieliźnie.

Rekreacyjna jazda na rowerze podczas menstruacji staje się przyjemna przy stosowaniu zabezpieczenia, jakim jest podpaska wielorazowa. Zapięcia zastosowane w naszych wielorazowych podpaskach i wkładkach higienicznych nie uwierają. Nie pojawia się uczucia gorąca i pieczenia w okolicach intymnych tak, jak w przypadku środków jednorazowych. Znacznie zmniejsza się potliwość, dzięki systemom odprowadzania wilgoci, jakie posiada podpaska wielorazowa Loffme.

Czy podpaska wielorazowa może być komfortowym zabezpieczeniem?

Podpaski nawet przy wzmożonym ruchu będą trzymały się na swoim miejscu. Materiał i kształt trzymają ją skutecznie tam, gdzie powinna być. Podpaska wielorazowa Loffme obala mit mówiący o tym, że  produkty wielokrotnego użytku „migrują” podczas ruchu. Przekonaj się sama, jak jest naprawdę!

Umiarkowana aktywność fizyczna, lekkie ćwiczenia rozciągające, marsz, spacer po lesie, czy jazda na rowerze są wskazane podczas menstruacji. Niektóre kobiety nie rezygnują nawet z bardziej wymagających treningów. Trzeba wziąć pod uwagę, że podczas intensywnych ćwiczeń zwiększa się krwawienie. W razie obfitego wydzielania krwi lub innych wątpliwości warto zapytać lekarza, czy powinnyśmy kontynuować ćwiczenia. Nawet podczas zwiększonego krwawienia sprawdzi się podpaska wielorazowa.

Wychodząc w góry nie musimy zastanawiać się nad tym gdzie wyrzucić zużytą podpaskę. Zużyta podpaska wielorazowa znajdzie swoje miejsce w specjalnie do tego celu przygotowanej saszetce, którą znajdziesz w naszym sklepie.

Podczas fitnessu czy jogi nie musimy się obawiać o wydostanie się nieprzyjemnego zapachu, jaki towarzyszy podczas używania jednorazówek. Podpaska wielorazowa jest antybakteryjna i żadne drobnoustroje nie mają szans na niej przetrwać. O strukturach materiału, z którego szyjemy podpaski, piszemy na blogu.

Zaszyć się pod kocem czy wyjść na spacer?

U wielu kobiet menstruacja wiąże się z obniżeniem samopoczucia, bólem lub ogólnym osłabieniem. Miesiączka jest dla nich czasem wycofania, zaszycia się w kącie z kocem, ciepłym termoforem, tabliczką czekolady i dobrą książką. I to jestrównież bardzo dobre, nie starajmy się na siłę robić rzeczy, które w danym momencie nie są nam potrzebne.

Nie musisz być aktywna, ale nie rezygnuj z kontaktu z naturą. Jeśli rezygnujesz z ruchu z powodu niepewność, czy środki higieniczne nie zawiodą, to przekonaj się, jak wygodna i chłonna jest nasza podpaska wielorazowa.

Przy jakich aktywnościach fizycznych sprawdzi się Loffme?

Warto dopasować treningi do swoich możliwości. Loffme daje pewność, a ty po prostu wybierz taką aktywność, jaką najbardziej lubisz. Może zdecydujesz się wyjść na dwór i pooddychać? Kontakt z naturą ma kojący wpływ na samopoczucie pod każdym względem. Dzięki temu łatwiej jest dotlenić organizm, a także skorzystać z promieni słonecznych, posłuchać śpiewu ptaków i popatrzeć na kojącą zieleń. Ćwiczenia przyniosą korzyści, jeżeli zrobimy je bez dużego wysiłku i wyrzeczeń. Nie ograniczaj się, lekkie aktywności i ruch na świeżym powietrzu, do których z powodzeniem dopasuje się podpaska wielorazowa Loffme:

Aktywności indoor:

  • joga i ćwiczenia rozciągające
  • ćwiczenia w klubie fitness
  • ćwiczenia na siłowni
  • qigong lub tai chi

Aktywności outdoor:

  • rekreacyjna jazda na rowerze
  • bieganie i marszobiegi
  • jazda na rolkach i wrotkach
  • piesze wędrówki np. po górach

Często po wysiłku fizycznym najmilszą rzeczą, jaką możemy dać naszemu ciału, to delikatny masaż rozluźniający. Z otwartym sercem polecamy do tego celu nasz ziołowy termofor z pestek wiśni. To kolejny produkt, dzięki któremu poczujecie się zaopiekowane, w każdym centymetrze ciała.

To my tworzymy rzeczywistość, a ta może być bardzo komfortowa dzięki naszym osobistym wyborom.

Przeczytaj także: Wielorazowa podpaska – co musisz o niej wiedzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane *